Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. století, zlato bílé, hmotnost 2,60 g btto, ryzost 585/000, osazen diamantovou navetou o hmotnosti 0,64 ct, a osmi briliantky o hmotnosti 8 x 0,01 ct, hmotnost kamenů celkem 0,72 ct, velikost 56, opatřeno CZ puncovní značkou."